Francie - Provance a Azurové pobřeží, Francie, 22.4.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 138285178

Francie - Provance a Azurové pobřeží

Francie

Francie - Provance a Azurové pobřeží, Hotel

LM


Francie - Provance a Azurové pobřeží

Termín:

22.4.2018 - 27.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 000 Kč (254 €)


Stravování
snídaně
Doprava
autokar
Program
1. den: Odjezd z Uh. Hradiště, přejezd přes Rakousko a Itálii do Francie

2. den: ráno příjezd do Marseilles, zde lodí k ostrovu D´If, známé vězení hraběte Monte Christa. Dále prohlídka pevnosti, poté projížďka lodí na ostrovy Iles du Friuli, Marseille, odpoledne příjezd do Avignonu – ubytování v hotelu F1, večerní procházka historickým centrem Avignonu včetně Papežského paláce, Benezethova mostu, nocleh.

3. den: snídaně, celodenní Provance, římský most Pont du Gard, Arles – prohlídka města, římské památky – amfiteátr, oblast Camarque – močály v ústí Rhony, plameňáci, černí býci, Saintes Maries de-la Mer – centrum oblasti, prohlídka městečka, návrat do hotelu F1, nocleh.

4. den: snídaně, St. Tropez – prohlídka městečka, Cannes – prohlídka centra s festivalovým palácem, starou pevností a přístavem, přejezd do Fréjus na ubytování do hotelu F1 Fréjus, nocleh.

5. den: snídaně, výjezd z Fréjus přes Nice do Monaca. V Monacu prohlídka knížecího paláce a prohlídka Océnografického muzea, prohlídka Monaca a Monte Carla, odjezd ve večerních hodinách přes Itálii do Rakouska.

6. den: příjezd v odpoledních hodinách do Uherského Hradiště
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: dopravu luxusním zájezdovým autobusem MAN Lions ČSAD Uh. Hradiště, 3 x ubytování se snídaní v hotelu F1, služby průvodce p. Martina Vrzaly, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojištění cestovní kanceláře Veligradtour s.r.o. dle zákona
Pořadatelem tohoto zájezdu je VELIGRADTOUR s.r.o., IČ 29275156.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK