Cannes Villa Francia, Francie, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134876331

Cannes Villa Francia

Francie

Azurové pobřeží, Apartmány starstarstarstar

Načítám ...
LM


Cannes Villa Francia

Termín:

26.5.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

15 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 112 Kč (258 €)


Popis
Luxusní rezidence, která svým vyvýšeným umístěním dovoluje panoramtické výhledy, je bohatě vybavena a nabízí více standardů pokojů.
Ubytování
Luxusní komplex je položen v rezidenční čtvrti s krásným výhledem na oblast Cannes a Lerinské ostrovy. V komplexu se nalézá 329 studií a apartmánů. V komplexu je bazén, brouzdaliště, tenisový kurt, zahrada. Všechny mají kompletně vybavené byty, TV, lednici, myčku na nádobí, kávovar, povlečení, ručníky, hygyenický balíček, uklid na konci pobytu (kromě kuchyně). V komplexu je restaurace a na vyžádání je možné zajistit stravování. Parkování a domácí miláčci za poplatek.
Studio Standard Eco pro 5 osob - ST5, cca 23 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, spací kabina s patrovou postelí.
Studio Standard pro 5 osob - ST5+, cca 23 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, spací kabina s patrovou postelí.
Apartmán Eco pro 5 osob - AP5, cca 28 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, pokoj se spaním pro 2 osoby.
Apartmán pro 5 osob - AP5+, cca 28 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, pokoj se spaním pro 2 osoby.

Apartmán superior pro 5 osob - AP5++, cca 33-37 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, pokoj se spaním pro 2 osoby.
Na vyžádání další typy apartmánů až pro 7 nebo 9 osob.
Poloha
Rezidence je situována ve čtvrti La Croix des Gardes v Cannes, asi 2 km od třídy Croisette a 800 metrů od moře. Vyvýšená poloha nabízí panoramatický výhled na moře a ostrovy Iles de Lérins.
Rychlý přehled
bazén, brouzdaliště, tenisový kurt
Wi-Fi
ST5, AP5
Stručná poloha
400 m moře
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Luxusní rezidence v luxusní oblasti Francouzské riviery.
Odkaz na www
https://www.pierreetvacances.com/gb-en/fp_CFL_self-catering-cannes-francia
Www odkaz popis 1
Rezidence Villa Francia
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky, úklid na konci pobytu (mimo kuchyňské prostory a koupelny), WI-FI (základní přístup pro 5 přístrojů).
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 500 Eur / pouze kartou / apartmán, pobytovou taxu cca 1,40 Eur / osoba / den (děti do 18 let zdarma), komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.
Dopňující informace
příplatek za zvíře cca 65 Eur / týden
Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK