Cannes Villa Francia, Francie, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134876331

Cannes Villa Francia

Francie

Azurové pobřeží, Apartmány starstarstarstar

LM


Cannes Villa Francia

Termín:

26.5.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

15 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 112 Kč (258 €)


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Luxusní rezidence, která svým vyvýšeným umístěním dovoluje panoramtické výhledy, je bohatě vybavena a nabízí více standardů pokojů.
Ubytování
Luxusní komplex je položen v rezidenční čtvrti s krásným výhledem na oblast Cannes a Lerinské ostrovy. V komplexu se nalézá 329 studií a apartmánů. V komplexu je bazén, brouzdaliště, tenisový kurt, zahrada. Všechny mají kompletně vybavené byty, TV, lednici, myčku na nádobí, kávovar, povlečení, ručníky, hygyenický balíček, uklid na konci pobytu (kromě kuchyně). V komplexu je restaurace a na vyžádání je možné zajistit stravování. Parkování a domácí miláčci za poplatek.
Studio Standard Eco pro 5 osob - ST5, cca 23 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, spací kabina s patrovou postelí.
Studio Standard pro 5 osob - ST5+, cca 23 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, spací kabina s patrovou postelí.
Apartmán Eco pro 5 osob - AP5, cca 28 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, pokoj se spaním pro 2 osoby.
Apartmán pro 5 osob - AP5+, cca 28 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, pokoj se spaním pro 2 osoby.

Apartmán superior pro 5 osob - AP5++, cca 33-37 m2, kuchyňský kout , obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby a lůžko doporučené pro děti, pokoj se spaním pro 2 osoby.
Na vyžádání další typy apartmánů až pro 7 nebo 9 osob.
Poloha
Rezidence je situována ve čtvrti La Croix des Gardes v Cannes, asi 2 km od třídy Croisette a 800 metrů od moře. Vyvýšená poloha nabízí panoramatický výhled na moře a ostrovy Iles de Lérins.
Rychlý přehled
bazén, brouzdaliště, tenisový kurt
Wi-Fi
ST5, AP5
Stručná poloha
400 m moře
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Luxusní rezidence v luxusní oblasti Francouzské riviery.
Odkaz na www
https://www.pierreetvacances.com/gb-en/fp_CFL_self-catering-cannes-francia
Www odkaz popis 1
Rezidence Villa Francia
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky, úklid na konci pobytu (mimo kuchyňské prostory a koupelny), WI-FI (základní přístup pro 5 přístrojů).
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 500 Eur / pouze kartou / apartmán, pobytovou taxu cca 1,40 Eur / osoba / den (děti do 18 let zdarma), komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.
Dopňující informace
příplatek za zvíře cca 65 Eur / týden
Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK